W tegorocznych eliminacjach wystartowała rekordowa liczba 750 zespołów uczniowskich z całej Polski. Większość ekip zaprezentowało naprawdę świetne przygotowanie merytoryczne, co skutkowało wysokim progiem punktowym premiującym występem podczas finału imprezy w Poznaniu 5 kwietnia 2018r. Minimalny wynik dający miejsce w finałowej trzydziestce to aż 19 punktów na możliwych 22 (do finału weszło 18 na 21 zespołów z takim wynikiem). Przy równej liczbie punktów o awansie decydował czas przesłania odpowiedzi. Wszystkim zespołom serdecznie dziękujemy za włożony wysiłek w przygotowania oraz gratulujemy najlepszym z którymi się spotkamy podczas finału.

 

  1. Rafał Kozłowski, Sławomir Przybek, Zespół Szkół Samochodowych, Bydgoszcz
  2. Hubert Łukawiecki, Michał Kałwa, Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego, Żary
  3. Piotr Czyżowski, Rafał Chomont, Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego, Żary
  4. Jakub Rutkowski, Szymon Gruszecki, Szkoła Branżowa I Stopnia Zespołu Szkół nr 4, Leszno
  5. Filip Roszak, Sebastian Frąckowiak, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2, Jarocin
  6. Radosław Sikora, Patryk Śpionkowski, Zespół Szkół Samochodowych, Bydgoszcz
  7. Grzegorz Homa, Krzysztof Sieradzki, Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego, Żary
  8. Artur Kuziel, Wojciech Sądelski, Zespół Szkół Technicznych i Placówek, Nowy Targ
  9. Marcin Nowaczyk, Marcin Kwiatkowski, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2, Jarocin
  10. Miłosz Pluciński, Maciej Naskręt, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2, Jarocin
  11. Grzegorz Wiśniewski, Michał Sawczuk, Zespół Szkół nr 33, Warszawa
  12. Miłosz Adamiec, Dominik Geisler, Zespół Szkół Mechanicznych, Opole
  13. Kamil Rojek, Maciej Starzyczny, Zespół Szkół Technicznych, Mikołów
  14. Krzysztof Mokrzycki, Bartosz Roś, Zespół Szkół Samochodowych Nr 10, Koszalin
  15. Dominik Budzelewski, Jakub Bańkowski, Zespół Szkół im. Konstytucji 3-go maja, Iława
  16. Dariusz Ochnio, Wojciech Szefler, Zespół Szkół im. Konstytucji 3-go maja, Iława
  17. Patryk Szymaniuk, Mateusz Śliwowski, Zespół Szkół Mechanicznych CKP Nr 2, Białystok
  18. Marcin Perkowski, Łukasz Kuczyński, Zespół Szkół Mechanicznych CKP Nr 2, Białystok
  19. Bartłomiej Rzeszotek, Andrzej Piotrowski, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych, Prabuty
  20. Karolina Mańko, Rafał Pietrusiński, Zespół Szkół im. gen. Józefa Bema, Zawiercie
  21. Dawid Jurczak, Michał Pokorski, Zespół Szkół im. gen. Józefa Bema, Zawiercie
  22. Marcin Walczak, Kamil Wesołek, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2, Jarocin
  23. Tymoteusz Wielowiejski, Dominik Wielowiejski, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2, Jarocin
  24. Sylwester Stachowicz, Oskar Frankiewicz, Zespół Szkół Nr 4, Tomaszów Lubelski
  25. Wojciech Kapała, Maciej Kwasek, Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących, Sandomierz
  26. Patryk Kania, Patryk Jacek, Technikum Nr 2 w ZSZ Nr 2, Starachowice
  27. Radosław Bladocha, Kamil Misiewicz, Zespół Szkół Samochodowych, Poznań
  28. Mateusz Dziuk, Karol Mysłajek, Technikum Nr 5 Zespół Szkół Samochodowych i Ogólnokształcących, Bielsko-Biała
  29. Marcin Koniorczyk, Dominik Borgosz, Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego, Andrychów
  30. Marek Chudek, Sebastian Guz, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II, Radzyń Podlaski

 

  • Ilość zespołów uczniowskich zgłoszonych do VII Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników: 750
  • Min. i max. wynik: 4 - 22 pkt.
  • Średni wynik: 13/25 pkt.
  • Ilość punktów wymagana do awansu: 19 (do finału weszło 18 na 21 zespołów z takim wynikiem; w przypadku remisu o awansie decydował czas przesłania odpowiedzi) .

Polecane

iElektromobilni 2018 - Relacja

Mistrzostwa Mechaników 2018 - Młody Mechanik Wyniki

Mistrzostwa Mechaników 2018 - Młody Mechanik Wyniki

Podziękowania za wpiarcie i zaangażowanie w organizację

Podziękowania za wpiarcie i zaangażowanie w organizację

Grzegorz Duda – kibicuje i radzi młodym mechanikom

Grzegorz Duda – kibicuje i radzi młodym mechanikom

VII Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników 2018 - Finał

VII Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników 2018 - Finał

Aktualności - wszystkie

iElektromobilni 2018 - Relacja

Mistrzostwa Mechaników 2018 - Młody Mechanik Wyniki

Mistrzostwa Mechaników 2018 - Młody Mechanik Wyniki

Podziękowania za wpiarcie i zaangażowanie w organizację

Podziękowania za wpiarcie i zaangażowanie w organizację

Grzegorz Duda – kibicuje i radzi młodym mechanikom

Grzegorz Duda – kibicuje i radzi młodym mechanikom

VII Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników 2018 - Finał

VII Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników 2018 - Finał

VII Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników 2018

VII Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników 2018

Motor Show Truck już pod koniec marca

Motor Show Truck już pod koniec marca

Debata o zawodzie kierowcy podczas MM

Debata o zawodzie kierowcy podczas MM

Kierowców: karać czy edukować?

Kierowców: karać czy edukować?

V Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników 2016

V Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników 2016

Najlepszy Mechanik TTM

Najlepszy Mechanik TTM

II Ogólnopolskie Mistrzostwa Młodych Lakierników 2016

II Ogólnopolskie Mistrzostwa Młodych Lakierników 2016

Historia Prawa Jazdy na ziemiach polskich - wystawa

Historia Prawa Jazdy na ziemiach polskich - wystawa

Mobilne warsztaty edukacyjne „MałyKierowca.pl”

Mobilne warsztaty edukacyjne „MałyKierowca.pl”

Promujemy bezpieczeństwo podczas Warsaw Moto Show 2015

Promujemy bezpieczeństwo podczas Warsaw Moto Show 2015

Spotkanie w dniu 09.11.2015 - ustalanie ram programowych

Spotkanie w dniu 09.11.2015 - ustalanie ram programowych

Początek strony